Dodaj do ulubionych Mapa strony
FIRMY POLECANE

TANIE APARTAMENTY W MIKOŁOWIE SPRZEDAWANE przez firmę euroczit

Zabawki

DMUCHAŃCE zjeżdżalnia spiderman

Dmuchańce zjeżdżalnia spiderman 1

dmuchańce zjeżdżalnie dmuchane

Dmuchańce

Bardzo często spotykamy się z zapytaniami jak korzystać z urządzeń rozrywkowych dla dzieci i młodzieży popularnie nazywanych dmuchańcami.
Często się zdarza, iż rodzice i dzieci nie bardzo wiedzą jak koszystać z dmuchańców jest to oczywiście zrozumiałe przecież nie ma instrukcji obsługi.
Pragniemy Państwu pomóc i przybliżyć tematykę użytkowania oraz bezpiecznych zachowań.

1. Na dmuchańcach zalecany jest strój dla dzieci z długim rękawem, długie spodnie i skarpetki jest to spowodowane zabezpieczeniem delikatnego ciała dziecka przed kontaktem z plandeką z której wykonane są dmuchańce.

2.Bardzo często się spotyka  dzieci  z otarciami , które to są nieprzyjemne i piekące zalecamy posmarować ciało oliwka lub kremem dla dzieci oraz przykleić plaster.

3.Ze względów bezpieczeństwa nie pozwalamy spożywać żadnych napojów oraz żywności jest to spowodowane względami bezpieczeństwa dmuchańce typu zjeżdżalnia cały czas podczas chodzenia falują przez co istnieje duże prawopodobieństwo utracenia równowagi

4.Zalecamy opiekuną aby zabrali dodatkowe, ubrania do przebrania w przypadku małego deszczu dzieci dalej się bawią a co za tym idzie mogą być mokre. Dmuchańce dosyć szybko wysychają ale szkoda kończyć impreze przy takiej małej niepogodzie.

5.Proponujemy rodzicą aby po skończonej zabawie odczekały z dzieckiem conajmniej 5 minut z doświadczeia wiemy, iż często rodzice zaraz dziecku podają napoje lub żywność co powoduje bule brzucha a nawet wymioty.
Na dmuchańcu dziecko cały czas jest w ruchu i chwila wytchnienia jest potrzebna do nabrania równowagi.

6.Podczas zabawy na zabawkach dmuchanych zalecamy aby informować dzieci, że powinny się słuchać zaleceń obsługi


7.Bardzo często zadawane pytanie przez rodziców dlaczego nie może sie bawić więcej dzieci skoro jest miejsce ? Określona ilość dzieci spowodowana jest względami bezpieczeństwa w przypadku braku prądu dmuchańce zmniejszają swoją obietość i ścianki boczne zapadają się mogąc przestraszyć dzieci dlatego obsługa musi mieć czas aby ewakuować dzieci z dmuchańców i poszukać przyczyny braku prądu Nasz adres: Euroczit ul.Krakowska 13a Mikołów, woj. Śląskie, 43-190 Telefon: 608 491 296