Dodaj do ulubionych Mapa strony
FIRMY POLECANE

TANIE APARTAMENTY W MIKOŁOWIE SPRZEDAWANE przez firmę euroczit

Zabawki

DMUCHAŃCE zjeżdżalnia spiderman

Dmuchańce zjeżdżalnia spiderman 1

dmuchańce zjeżdżalnie dmuchane

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi pewnych nazw, określających urządzenia rozrywkowe, które cząsto od pewnego czasu w sieci można spotkać a nie są zrozumiałe dla osób nie związanych z  branżą. Postanowiliśmy opracować słownik pojęć aby państwu przybliżyć nazewnictwo stosowane w branży.
Jednym z takich słów jest potocznie używane słowo Dmuchańce .Podobnie jest w innych branżach np. w branży golfowej green dla każdego golfisty jest miejscem gdzie znajduje się trawa skoszona na 2 do 5 mm na której jest dołek, natomiast dla osoby nie z branży słowo to znaczy z języka angielskiego zielony. 


TOR PRZESZKÓD z małą zjeżdżalnią

SUCHY BASEN (DMUCHANIEĆ) jest zabawką dmuchana o różnych kształtach, wewnątrz którego znajduję się bardzo duża ilość kolorowych delikatnych piłeczek z tworzywa sztucznego.Dmuchańce mogą pomieścić nawedo do 10 tysięcy piłeczek do suchego basenu ośmiornica wsypywanych jest nawet 5 tysięcy piłek.Zabawa polega na tym, iż dzieci mogą sobie pływać w tych piłeczkach wskakiwać na dmuchane zwierzęta np. delfina, wspaniałą zabawą jest również gonitwa w tych piłkach która często kończy się wywrotkami i dziecko wpada w delikatme i miękie piłeczki, tłoczone powietrze do dmuchańca powoduje dodatkowe jego ruchy podłoża co dzieci bardzo lubią. Całość urządzenia jest zabezpieczona siatkami aby dmuchaniec basen był jeszcze bardziej bezpieczny i przyjazny dla dzieci   

Nasz adres: Euroczit ul.Krakowska 13a Mikołów, woj. Śląskie, 43-190 Telefon: 608 491 296